Notowania giełdowe.

Notowania giełdowe w Polsce.


#1 2014-10-19 22:08:07

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Lincz 9

Małpa walnął testament, słaby jeden argument na mnie jutro coś mu odpiszę z tym, że po 15
Zróbcie jakiś hałas!

Offline

 

#2 2014-10-19 22:12:32

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

Testament Malpy zginie w lawinie postów dotyczących hello i JaNóża, tak myślę.
Zobaczymy co wydarzy się jutro, idealnie by było, żeby poleciał jakiś milczek, ale na to się nie zanosi. Myślę, że jutro poleci hello, więc liczę, że Krysti zdąży się jej przypodobać.

Offline

 

#3 2014-10-20 01:22:41

 sofisticato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 171
Punktów :   

Re: Lincz 9

Nie zdążę, teraz wchodzę na forum, a tam terrorysta Dziony strzelił do hello - dwa trupy.

Trzeba teraz pomyśleć jak to wszystko rozegrać w obliczu powyższego; idę się jednak teraz położyć, bo o tej porze ciężko się myśli..

Offline

 

#4 2014-10-20 06:08:23

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 9

Już wiadomo, co się stanie. hello okaże się niewinna i przejmie kontrolę nad poczynaniami miasta, tak samo jak w poprzedniej edycji. Jako, że na cel obrała sobie Janóża, to już za kilkanaście godzin możemy się spodziewać linczu na nim. Przy Janóżu nie będzie dopisku "OC" i swoją uwagę zwróci na, miejmy nadzieję, kowdiego, a nie Krystiego. Ale nawet jeśli, to po prostu zyskamy jeden dzień, a potem Krysti poleci, nie ma bata. Tam również nie będzie dopisku "OC" i poszukiwania będą kontynuowane. W gronie potencjalnych ojców zostanie już tylko mac, radek i ewentualnie kowdi. I wtedy zadaniem maca będzie się wybronić.

Rozpisałem wam już grę do końca, nie musicie już kombinować.

Offline

 

#5 2014-10-20 08:31:23

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Lincz 9

Ja będę się bronił, ale długo nie pociągnę. Optymalnie będzie kupić sobie jeden dzień.

Offline

 

#6 2014-10-20 08:47:35

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

Broń się, broń. W końcu to, że jest "zielona" nie daje jej nieomylności, a dotychczas jej tropy były błędne, więc może nie mieć zbyt dużego zaufania miasta.

Offline

 

#7 2014-10-20 08:50:44

 guti

14

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 104
Punktów :   

Re: Lincz 9

Terrorysta padl. Ciekawe czy dzis pojdzie masowka jakas.

Offline

 

#8 2014-10-20 09:02:00

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

Napisałem coś takiego (strasznie patetyczne, ale czasem liubię taki styl), jeśli padnie JaNóż, to Krysti mógłby to zgrabnie wykorzystać przeciw mnie, co myślicie:

Wchodzę z rana na forum, a tu taka akcja  :-o

W dalszym ciągu uważam, że można było jeszcze trochę przeciągnąć ze snajperem (byłoby to ryzykowne, ale w końcowym rozrachunku mogłoby dać lepszy efekt).
Na razie suma szczęścia równa się zero - straciliśmy Dzionego, uniewinniliśmy hello (masz szczęście do snajperów ).

Teraz zaczynasz z białą kartką. Jeśli masz czas, przeanalizuj sobie jeszcze wszystko na spokojnie. Jesteś teraz naszą pochodnią sprawiedliwości, rozświetlającą mroczne ulice Ciudad de Ramos.
Twoje dotychczasowe tropy były bardzo złe, zdarza się ja też nie jestem nie omylny. Musimy jednak wybrać najlepszą, a zarazem najbezpieczniejszą opcję dla miasta. Dzisiejszy lincz musi być "czerwony".

mac92bvb napisał:

Chcę wierzyć, że jesteś niewinna i po prostu (jak sama przyznałaś źle weszłaś w grę), ale nie upieraj się bezrefleksyjnie przy swoim. Mało kto, jak widzę idzie Twoim nowym tropem, nie wprowadzaj więc dodatkowego chaosu, bo przegramy to.
Chciałbym ufać w Twoją niewinność, ale wierzę też w dobre intencje JaNóża, jego post przekonał mnie i jeśli zmusisz mnie do wyboru między waszą dwójką, zagłosuje (na tę chwilę) na Ciebie.

Tak jeszcze pisałem wczoraj, nie mając pewnoścci, że jesteś niewinna. Snajper, dał mi tą pewność, ale wciąż mam mieszane uczucia.

Widzisz, nie raczej Widzicie, bo chciałbym się zwrócić do wszystkich graczy, ten "zielony" kolor przy Twoim nicku to broń obusieczna. Nie mając solidnych argumentów wymuszasz na nas (pod presją swojej niewinności) żebyśmy ślepo podążali za Tobą.
Zapominasz też o tym, że w grze pozostała cała masa mocnych nicków, dlaczego odbierasz nam możliwość samodzielnego myślenia. To, że raz się udało nie znaczy, że uda się znowu.
Może ta edycja ma należeć do Laurenta, Krystiego, radka, czy Enejti.

Raz jeszcze proszę, nie daj ponieść się pysze i współpracuj z nami, nie rozkazuj nam.

Offline

 

#9 2014-10-20 09:41:27

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 9

W sumie spoko, ale "dlaczego nam odbierasz możliwość samodzielnego myślenia."? Jeszcze nic na miastowych nie wymusiła, wrzuć to, jak zacznie się rządzić.

Szczerze, to nie zdziwię się, jak ostatnim żyjącym mafiozą zostanie Sonek. hello tak się skupi na szukaniu OC, że może nie starczyć jej czasu na Sonka.

Ostatnio edytowany przez V-rin (2014-10-20 09:45:12)

Offline

 

#10 2014-10-20 09:53:47

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

Ok, to z wymuszaniem wrzucę póxniej, ale resztę teraz (trochę tylko złagodzę końcowy fragment), trzeba działać szybko, żeby JaNóż utrzymał się przynajmniej do jutra.

Offline

 

#11 2014-10-20 10:06:17

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

A i jeszcze ważna sprawa, dziś nie będzie mnie w godzinach linczu. Dlatego w razie remisu, to wy musicie podjąć decyzję. Jakby z jakiś przyczyn nikogo nie było na forum, to oczywiście, zawsze zachowujemy swojego Mistrzu (myślę, że jeśli remis to między JaNóżem, a miastowym, ale wolę doprecyzować, bo w sumie nie wiem, co zrobiłby MG, gdyby nikt nie odpowiedział na pytanie dotyczące remisu).

Offline

 

#12 2014-10-20 10:14:06

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 9

Nie będzie remisów, leci Janóż.

Natomiast trzeba wykorzystać fakt, że hello Ci nie ufa. Krysti powinien na Ciebie nagonić. Jeśli polecisz dzięki temu, to pojawi się przy twoim nicku OC i to oczyści Krystiego. Jeśli natomiast hello uzna ataki Krystiego za dziwne, to poleci Krysti, ale może oczyścić to Ciebie. W najgorszym wypadku odpadniecie obaj, w najlepszym tylko mac.

I pewnie będzie tak, że Sonek utrzyma się do końca.

Offline

 

#13 2014-10-20 10:20:40

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

No, nie ufa, ale to dobrze, byle by Krysti jakoś sprytnie to wykorzystał, najlepiej przed testamentem Dzionego, bo nie wiadomo, co on tam na mnie nasmaruje

Podyskutuje z hello i tak nie mam już wiele do stracenia, muszę paść przed Krystim, bo inaczej to przegramy.

Ostatnio edytowany przez MCdonaldinho (2014-10-20 10:22:52)

Offline

 

#14 2014-10-20 10:27:50

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 9

Polecam coś takiego "Po tylu błędach popełnionych przez Ciebie w tej edycji nie dziwię się, że mi nie ufasz. W poprzedniej rozgrywce ufałaś Volverinowi i wszyscy wiemy, jak to się skończyło. W gruncie rzeczy ufasz tym ludziom, których podejrzenia pokrywają się z Twoimi, co powoduje, że niesamowicie łatwo jest Tobą manipulować. Wystarczy mieć inne zdanie niż Ty, by zasłużyć sobie na Twój brak zaufania. Tak się nie gra w tę grę, droga koleżanko."

Ostatnio edytowany przez V-rin (2014-10-20 10:29:06)

Offline

 

#15 2014-10-20 10:42:53

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 9

Trochę zmodyfikowałem, zobaczymy co będzie

EDIT:

hello napisał:

ani Cię nie podejrzewam tylko dlatego, że się ze mną nie zgadzasz,

Cwaniara

Ostatnio edytowany przez MCdonaldinho (2014-10-20 10:55:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4skme.pun.pl www.anty-terorrysci.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl www.anime-plock.pun.pl