Notowania giełdowe.

Notowania giełdowe w Polsce.


#1 2014-10-11 12:35:01

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Porady taktyczne

Kilka porad od doświadczonego gracza.

-Identyfikujcie się z miastem.
-Nie tłumaczcie się ze swoich głosów niepytani.
-Nie usprawiedliwiajcie się ogólnikami. Najlepiej nie usprawiedliwiać się wcale, a jak już to jakimś konkretem, a nie "zabieganiem", czy "mętlikiem w głowie", bo to charakteryzuje albo chujowych mafiozów, albo chujowych miastowych.
-Nie możemy się za bardzo ignorować, trzeba będzie na spokojnie ustalić jakieś powiązania, w których odnosimy się do siebie i osób niewinnych, żeby w razie linczu pociągnąć za sobą jeszcze kogoś niewinnego.
-Pamiętajcie, że da się sprawdzić Waszą ostatnią aktywność na forum - kiedy byliście, więc uważajcie z siedzeniem na forum bez pisania i usprawiedliwianiem się, że Was nie było, bo Mila zapisywał godziny ostatniego wejścia i może kogoś złapać na kłamstwie.

Jest jeszcze pewnie chulion rzeczy, o których teraz nie napisałem, ale na pewno uzupełnię.

Offline

 

#2 2014-10-11 15:39:02

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

Kolejne kilka rzeczy przyszło mi do głowy:
-Rael i Sonek, jesteście na wyjeździe, więc macie prawo wielu rzeczy nie wiedzieć/nie macie prawa wiedzieć niektórych rzeczy, więc uważajcie, żeby za bardzo się nie wychylać z wiedzą na temat miejscowych, bo ktoś może to uznać za dziwne i stwierdzić, że to wiedza z mafijnego. Generalnie trzeba uważać, żeby rzeczy z mafijnego nie wynieść na zewnątrz, ale tu chyba tylko mac nie był ani razu w mafii, więc reszta raczej jest świadoma zagrożeń.
-Niewypowiadanie się od razu po linczach i mordach to kanon, który zawsze wpisuję w poradnik mafiozy, więc teraz może to już nie zadziałać tak dobrze, ale na jedno wciąż uczulam - nie okazujcie współczucia niewinnym, którzy odpadli, bo to drętwe i mafijne. Ja też bardzo współczuję tym, którzy polecieli w linczu i mordzie, bo sam nienawidzę odpadać z tej gry (no chyba że taki jest plan mafijny), ale współczucie wygląda sztucznie, więc go unikajmy.
-W okolicach pierwszych 2 mordów i linczów niech większość z nas się nie loguje. Mila może obserwować, kto był na forum w tym czasie, żeby ustalić, kto podpatruje, a się nie odzywa, więc dobrze by było, żeby nas nie wypatrzył. Dodatkowo może ktoś wymyśli, że mafioza musiał się logować, żeby dostarczyć mord, co byłoby dla nas jeszcze lepsze, jeśli nas by wtedy na forum nie było. Dlatego proponuję dziś i jutro między 20.30 a 21.30 nie włazić na forum w ogóle. No chyba że z jakiegoś innego konta.
-Unikajmy obiecywania analizy, gdy nie możemy jej dostarczyć, bo to wzbudza podejrzenia. Krysti co prawda przejechał na tym 3/4 II edycji, ale tym razem może nie zadziałać, a i wtedy Safinetka mówiła mi od razu, że to śmierdzi mafią.

Offline

 

#3 2014-10-11 15:53:38

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

Z jakiegoś innego konta? No, no, niech ktoś się jeszcze przyzna, że ma dwa i dostaje bana, ktoś tu nie czytał regulaminu forumowego!

§11 Każda osoba może posiadać tylko jedno konto na forum. Złamanie tej zasady grozi usunięciem wszystkich kont i całkowitym zablokowaniem dostępu do forum.



A ja muszę się logować, bo jak nie mam jakichś obowiązków, to na forum bywam bardzo często. Było by wręcz dziwne, gdybym się nie logował w czasie mordów/linczów.

Offline

 

#4 2014-10-11 16:02:25

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

Ja nie mam 2 kont, drugie ma Safinetka.

No że Ty musisz być na forum, to wiadomo, Ty jesteś 25h na dobę, chodziło mi o innych.

Offline

 

#5 2014-10-11 16:10:00

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

Ale z Ciebie głuptas, przecież doba ma 24 godziny!

Offline

 

#6 2014-10-11 18:35:01

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

V-rin napisał:

Ale z Ciebie głuptas, przecież doba ma 24 godziny!

Niech Ci będzie.

Volv, nie obraź się, jeśli będę po Tobie trochę jechał (albo mocniej niż trochę) na forum, brak docinków w Twoim kierunku byłby podejrzany, a niezła kłótnia w naszym wykonaniu mogła by nawet być wskazana.

PS. Sonek, spytaj się w temacie z grą, czy Laurent to ta sama osoba co Tnerual z VI edycji na VeBie. Dzięki temu będzie można pokazać Raelowi, że Laurent to troll.

Offline

 

#7 2014-10-11 18:41:57

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

Spoko, ale skąd miałem to wziąć? xd

Offline

 

#8 2014-10-11 18:47:04

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

Np. stąd, że Tnerual to Laurent czytane wspak

Offline

 

#9 2014-10-11 19:55:03

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Porady taktyczne

KillMadryl napisał:

V-rin napisał:

Ale z Ciebie głuptas, przecież doba ma 24 godziny!

Niech Ci będzie.

Volv, nie obraź się, jeśli będę po Tobie trochę jechał (albo mocniej niż trochę) na forum, brak docinków w Twoim kierunku byłby podejrzany, a niezła kłótnia w naszym wykonaniu mogła by nawet być wskazana.

PS. Sonek, spytaj się w temacie z grą, czy Laurent to ta sama osoba co Tnerual z VI edycji na VeBie. Dzięki temu będzie można pokazać Raelowi, że Laurent to troll.

Gdzieżbym tam się obrażał.

http://media.tumblr.com/tumblr_lu6lhmDb2n1qafrh6.gif

Ostatnio edytowany przez V-rin (2014-10-11 19:56:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aranzediscopolo.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl www.4skme.pun.pl www.awft1.pun.pl www.anime-plock.pun.pl