Notowania giełdowe.

Notowania giełdowe w Polsce.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-10-21 22:43:31

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Lincz 11

Gary pamiętasz w której edycji Joey zrobił ten trik, że podał cały skład? Nie chce mi się tego o tej godzinie szukać, a jutro chcę o tym napisać.

Offline

 

#2 2014-10-21 22:52:05

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Lincz 11

W V, wtedy co wygrali.

Offline

 

#3 2014-10-21 23:11:20

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Lincz 11

Moim skromnym zdaniem, to powoływanie się na testament mafiozy jest prostą drogą do grobu, ale co ja tam wiem. Ja bym się na Waszym miejscu nie przyznawał do czytania tego, a przynajmniej nie przywoływał go jako jakikolwiek argument. Już prędzej bym się przypierdolił do kogoś, kto się nań powoła niż za nim poszedł.

Offline

 

#4 2014-10-22 12:34:27

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 11

Dobra, teraz tylko czekać na hello i mieć nadzieję, że posłucha kowdiego. Jak poleci mac, to dla nas dobrze imo. Wiadomo, lepiej niewinny, ale najszybciej z naszych najlepiej by było, gdyby poleciał mac.

Offline

 

#5 2014-10-22 12:42:18

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 11

Spróbuję, dziś jeszcze przeciągnąć na zizu, a poecieć dopiero jutro.

Zastanawiam się, co powinien zrobić Krysti?
Na pewno analizę na zizu, ale taką na zasadzie 50/50. Spróbuj znaleźć jakiś minusik dla niego na dawnym forum mafijnym, ale nie naciskaj za mcono. Możesz lekko mnie szturchnąć, ale IMO dziś powinniśmy iść w kierunku ziza.

Offline

 

#6 2014-10-22 12:57:55

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 11

Może być, jak nie napiszecie to za 20 min wrzucam:

Jestem chwilę wcześniej w domu, więc spróbuję napisać coś o zizu jak prosiła hello, ale wcześniej muszę odnieść się do testamentu.

Kowdi, trochę trudno odpierać mi Twoje argumenty, bo analiza jest naprawdę rzeczowa (mówię to z bólem serca ), ale może  jednak spróbuję, bo troszkę namieszałeś, miał być dzisiaj zizu/woj, a tu wyskoczył mac (zasadniczo z małej litery, ale wielką też się nie obrażę )

Od czego zacząć?
Może od cytatu:

kowdi napisał:

W każdej grze po pewnym czasie da się po prostu do praktycznie każdego gracza dopasować argumenty. Często kończy się to tym, że zamiast analizować grę i na tej podstawie wysuwać wnioski, szukamy takich wniosków, żeby pasowały do naszej teorii. W tej chwili praktycznie na każdego da się wymyśleć coś, trzeba byłoby to tylko ubrać w ładne słówka i jest szansa na przekonanie miasta, a potem pojawia się „wielkie zdziwienie”, że jak to, że tyle argumentów, że chcieliśmy dobrze.

A teraz konkrety:
1)

kowdi napisał:

W pierwszym linczu dostał dużo głosów, odpadający wtedy Meksyk dostał tylko jeden więcej.

kowdi napisał:

Sam mac również niespecjalnie ciągnął temat, a w zasadzie to chyba w ogóle, co jest dość dziwne patrząc na to, że dostał dwa głosy od przyjezdnych.

Uwierz też byłem zaskoczony 2 głosami. Bardzo lubię to grę i szczerze mówiąc miałem stresik, że odpadnę już po 2 linczu, więc wolałem obrócić sytuacje w żart (nieprawdą jest, że to przemilczałem, żeby nie zadrażniać sytuacji:

mac92bvb napisał:

2 głosy na mnie? Nasi goście chyba za mną nie przepadają

2)

kowdi napisał:

Gary siłą rzeczy powinien być w górnej części listy podejrzanych nagle mac „wierzy w dobre intencje JaNóża”?

Tak, na tamtą chwilę, to hello wydawała się NAM (umówmy się gdyby ni snajper nagoniłbyś i reszta też, na masówkę) bardziej podejrzana. Wykluczyłem winę obu na raz, więc Gary "zaświecił" mi się na zielono, błąd, ale został mi już odpuszczony.

3)

kowdi napisał:

Mamy strzał snajpera, uniewinnienie hello i posty maca, w których podkreśla, że „niewinność [hello] to bron obosieczna, bo może próbować wpłynąć na nas żebyśmy ślepo podążyli za Tobą”, ponadto wiedząc, że głównymi celami hello będzie Gary (najprawdopodobniej na pierwszy ogień) i ja, próbuje on odwieść hello tekstami w stylu „nie daj ponieść się pysze”, dyskutujmy, współpracujmy, w grze jest cała masa dobrych nicków… Kolejny minusik dla maca, a w tej grze dwa minusy nie składają się na plus

To też już tłumaczyłem, zresztą zmieniasz trochę kontekst nie dając dokładnych cytatów.

Kowdi, rozumiem, że żywisz do mnie urazę, ale sam przyznasz, że Twój sposób gry był podejrzany, co potwierdziło 10 innych graczy. Ba, byłeś głównym celem hello. Mam nadzieję, że po grze (wcześniej byłoby to nielegalne), wyjaśnimy sobie całą sytuację i będzie między nami zgoda, ok?

Mógłbym napisać jeszcze pół strony obrony, ale nie ma czasu, jest mafioza do zrobienia.

Póki co, zabieram się za analizę ziza, choć junor już widzę, że mnie wyręczył. Postaram się poszperać, czy nie przeoczył jakiś poszlak wskazujących na winę/niewinność ziza.

Do usłyszenia!


EDIT: Lekko zmieniłem i wrzuciłem, muszę się bronić, żeby wyszło naturalnie.

Ostatnio edytowany przez MCdonaldinho (2014-10-22 13:26:22)

Offline

 

#7 2014-10-22 14:12:47

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Re: Lincz 11

Jak sądzicie mac dzisiaj poleci?
Ja póki co starałem się odeprzeć ataki juniora i czekam.

Offline

 

#8 2014-10-22 14:21:18

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 11

Nie polecę, dzisiaj zizu ;p

Offline

 

#9 2014-10-22 14:26:44

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 11

Polecisz.

Offline

 

#10 2014-10-22 14:31:40

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 11

Lepiej byłoby jutro...

Krysti musi bardzo mądrze to rozegrać, żeby jak coś nie zapomnieli, że od niego wyszła inicjatywa, ale najlepiej byłoby, żeby napisał dość późno. Żeby dziś leciał zizu, a ja żeebym dostał 2 głosy - od niego i Krystiego. Wtedy Krysti ostro nagoni na mnie i po sprawie
Lekko wstawiłem się za Milą, może mu się dokładniej przyjrzą, plus bankowo za mną poleci Enejti, a jak okaże się niewinna, to może Piotrek.

Offline

 

#11 2014-10-22 15:20:29

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Re: Lincz 11

Chyba jednak dzisiaj
Walcz o ostatni lincz na zizu może dzisiaj

Offline

 

#12 2014-10-22 15:33:43

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 11

Taaa, dzisiaj. Nie dam rady się obronić, coś tam skrobnąłem, ale już muszę lecieć.

Krysti nie pozwól, żeby zapomnieli, kto mnie wytropił

Offline

 

#13 2014-10-22 15:42:31

 sofisticato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 171
Punktów :   

Re: Lincz 11

Nie pozwolę, bez obaw!

Offline

 

#14 2014-10-22 16:22:04

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Lincz 11

Moim zdaniem, jeśli hello jednak zgodzi się na zizu, to Krysti też powinien na niego zagłosować. Powinien się wcześniej spierać, naganiać na maca, ale głos powinien oddać zgodnie z wolą Pochodni Sprawiedliwości. Bo jak się wyłamie, to ktoś może dojść do wniosku, że wiedział o niewinności zizu, skoro nie chciał działać jednomyślnie, co jest najważniejsze w trudnych momentach.

Offline

 

#15 2014-10-22 16:23:52

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 11

Chyba najlepszych z najgorszych wyborów, poleci OC i Krysti powinien mieć większe zaufanie od tego momentu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aranzediscopolo.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.4skme.pun.pl www.anty-terorrysci.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl