Notowania giełdowe.

Notowania giełdowe w Polsce.


#1 2014-10-17 00:10:36

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Lincz 6

Kogo linczujecie? Ja tym razem się wstrzymam od głosu i dla niepoznaki zbiorę trochę karnych punktów. Raelowi sugerowałbym zrobienie tego samego.

Volv - nikt
Rael - nikt
mac - ?
Krysti - ?
Sonek -?
Janóż - ?

Offline

 

#2 2014-10-17 01:04:09

Rainbow Stalin

David Wright

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 24
Punktów :   

Re: Lincz 6

Nie, ja głosuje na Kongres Nowej Prawicy.

Offline

 

#3 2014-10-17 07:26:45

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Lincz 6

Volv - nikt
Rael - nikt
mac - ?
Krysti - ?
Sonek -?
Janóż - Liczi


Głos wysłałem, w razie czego zmienię, ale będę tu dopiero koło 17. W razie czego, zacytujcie tu jak najwięcej ważnych postów, które się pojawią (a najlepiej wszystko od teraz), żebym mógł się nie logować i udać nieobecnego dłużej.

Offline

 

#4 2014-10-17 14:32:57

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 6

JaNóż
Z tych ważnych, to chyba głównie:

hello napisał:

Mila_RS napisał:

Hello, napisz proszę jak się wyśpisz, co sądzisz o jun_orze oraz dlaczego kowdi jest dla Ciebie podejrzany.
Idę spać.

Na napisanie tego posta mam jakieś 5 min. 
Odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie Jun_ora napiszę, iż uważam iż jest onOC  Wpadłam na to dzięki Mortisowi, dokładnego toku myślenia nie przedstawię, ale argumenty za tym są następujące:
- jak już napisałam wcześniej uważam, że mafia mogła pójść gdzieś 2 w pierwszym linczu i z mojej analizy wynikało, że jedyną możliwą 2 mafiozów jest ta głosująca na Maca
- zazwyczaj, jeśli para mazfiozów głosuje tak samo to ukrywa się w niej OC, tak było w mafii, w kórej byłam ja i Safinetka, razem zagłosowałyśmy i po tym jak ja odpadłam większość uznała, że przecież 2 kobiety będące w mafii nie głosowały by podobnie, tu mamy analogiczną sytuację - 2 bawarczyków - gdyby dejviv zaświecił się na czerwono to odpuścilibyśmy Jun-ora
- uważam, że mord na Kamyku nie był przypadkowy, gdyż głosował on na Jun-oraz w pierwszym linczu
- zdziwił mnie brak dodatkowego głosu na Volva w  II linczu, sprawdziłam (ale sprawdźcie mnie), że w tej edycji, w której Volv tak negatywnie zasłynął na Bayernie grali Rael, Dejvid i Jun-or, żaden z nich nie poszedł w Volva
- gra Jun_ora jest taka przykładna jak porządnego OC (Krysti w poprzednich edycjach)
- zwraca na niego uwagę Volv w testamencie, moim zdaniem wymienił tam większość niewinnych, ale ten Jun_or na końcu wygląda strasznie sztucznie
- dlaczego Volv zgodził się, żeby OC został Bawarczyk? cóż... myślę, że go przegłosowali - już wiemy, że w mafii był Rael, Dejvid i Jun-or są prawdopodobni a może ktoś jeszcze nie od nas
- Mortis miał zawsze nosa do mafiozów i nie zamierzam tego  zostawić 

Gdybym była terrorystą to bym dziś walnęła w Jun-ora.  ;-)
Dziś wieczorem w linczu chciałabym, żeby odpadł dejvid, jego posty jadą mafią, możecie sobie przeczytać, poza tym jeśli logiczne argumenty was nie przekonują to odpalenie Bawarczyka jest zawsze dobrym pomysłem 

Co do kowdiego to napisał on jakieś wyjaśnienia ale nie mam czasu ich przeczytać. Do tej pory grałam trochę po łebkach, pisałam głównie z tel. Po przejrzeniu 10 pierwszych stron wychodziło mi, że mafia, ale dam mu szansę i najwcześniej jutro wypowiem się o jego grze.

Do Dzionego nic nie mam.

Mam dziś mało czasu, po pracy nie wracam do domu, zagłosuję z komórki pod koniec dnia, zróbcie tu rozpierduchę 

Prokurator hello

Junor, coś tam jej odpisał, ogólnie na chwilę obecną, nikt nie poparł pomysłu hello.

Do tego radek:

radek906 napisał:

Hello, ja za bardzo nie rozumiem. Dlaczego namawiasz terrorystę do strzału na tak wczesnym etapie gry? Ryzyko duże, argumenty czysto poszlakowe jak dla mnie, naprawdę jako terrorystka walnęłabyś w Jun_ora? Możesz to wytłumaczyć? Krótko mówiąc nie przekonujesz mnie. A co do propozycji Liczego - nie.
Później napiszę swoje spostrzeżenia, na teraz zapowiadam, że będzie ostro, chociaż jeszcze na spokojnie spojrzę na sprawę to może mi się zmieni. Póki co szykuje się bombowo.

Pogrubiłem niepokojący mnie fragment. Mila, też polemizuje z niewinnością Krystiego (sic!), a w każdym razie, z założeniami hello, które go dotyczą.
Broni też trochę Licziego.

I jeszcze hello:

hello napisał:

dybym ja była terrorystą to walnęłabym w juniora a to z prostego powodu - nie wiem czy dożyję jutra bo dziś mord, a sytuacja jest dla nas b. dobra. To wszystko zależy od tego jak czuje się terrorysta, jeśli dosyć pewnie to można jeszcze poczekać i się pobawić, jeśli czuje, że mafia może się domyślać kim jest to strzał w juniora jest dosyć dobrą opcją. I Radzio podobnie jak Ty nie podzieliłam się z wami jeszcze wszystkimi spostrzeżeniami

To tyle, tych istotnych. Dopiero wróciłem, zobaczę na kogo pójdzie głos. Może spróbuje przywołać do tablicy Piotrka, bo nic nie odpowiedział, na moje zarzuty.

Offline

 

#5 2014-10-17 15:06:19

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 6

Janóż, wejdź przez konto Safinetki na forum i po kłopocie.

mac - radek lubi tak pisać, a potem często wrzuca jakąś analizę i dochodzi do błędnych wniosków. Nie ma co się martwić na zapas.

Mila z każdą kolejną edycją się poprawia i będzie groźny.

Niestety wszyscy jesteście podejrzewani w mniejszym lub większym stopniu i jeśli miasto zachowa zimną krew, to mogą to wygrać. Nie spieprzcie tego.

Offline

 

#6 2014-10-17 15:08:33

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 6

Jeśli ktoś ma z was polecieć w najbliższej przyszłości, to chyba najlepiej, żeby był to mac, a to z tego powodu, że wyświetliło by się przy nim dopisek OC, co odsunęło by podejrzenia miasta od Janóża i Krystiego.

Sonek natomaist coś tam pisze i jakoś się trzyma, ale też jest podejrzewany. Mafia się kruszy, trzeba dowalić jakąś konkretną manipulację. Polecam sprawdzone przeze mnie budowanie sobie alibi na trupach kolegów. Jak przyjdzie odpowiedni czas, to trzeba będzie kogoś wsypać.

Offline

 

#7 2014-10-17 15:45:07

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 6

Aaaaaaa :

Laurent napisał:

DZISIAJ WALIMY W KRYSTIEGO. Więcej napiszę wkrótce

Offline

 

#8 2014-10-17 15:48:59

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 6

Dobra, kto był taki zabawny i dał mu spis mafiozów? To niemożliwe, że nagle zaczął ogarniać wszystko. Ciekawe, jakie ma argumenty.

Offline

 

#9 2014-10-17 16:11:50

 sofisticato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 171
Punktów :   

Re: Lincz 6

Zaraz wejdę na forum i poczytam; nie ma co panikować, to tylko Lau.. To, że mu się raz udało, nie znaczy, że wszyscy pójdą za nim w ogień.

Offline

 

#10 2014-10-17 16:21:37

V-rin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 242
Punktów :   

Re: Lincz 6

Zdecydowanie za słaba analiza na uwalenie Krystiego, nie przejdzie, jesteś bezpieczny.

Offline

 

#11 2014-10-17 16:22:51

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Re: Lincz 6

Słabe te jego argumenty. Sam 3 razy głosował na hello

Offline

 

#12 2014-10-17 16:23:14

MCdonaldinho

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lincz 6

Uff, dokładnie.

Jak mu jeszcze coś zgrabnie odpowiesz, to w ogóle będzie luz.

Offline

 

#13 2014-10-17 16:29:50

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Re: Lincz 6

Nie wiem na kogo głosować. Zizu zmądrzał i na razie odsunął mnie od podejrzeń, na Licziego leci Madryl

Offline

 

#14 2014-10-17 18:00:50

 KillMadryl

Pete Sampras

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Lincz 6

zatoxx napisał:

Nie wiem na kogo głosować. Zizu zmądrzał i na razie odsunął mnie od podejrzeń, na Licziego leci Madryl

Sam jesteś kurwa Madryl.

Volv - Safinetka kibicuje miastu, więc nic z tego.

Za jakieś półtorej godziny postaram się jeszcze wejść i poanalizować coś.

Offline

 

#15 2014-10-17 18:10:07

zatoxx

Lucian

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 208
Punktów :   

Re: Lincz 6

Hey Gary you are born to RAAGE so C'MOOON!

No dobra, a tak na serio to nadal nie wiem do końca. Chyba wrócę do dejvida.

Edit: dejvid nie bardzo też. Dupa blada poproszę o telefon do przyjaciela albo jakąś podpowiedź albo idzie w Lincziego.

Ostatnio edytowany przez zatoxx (2014-10-17 19:13:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4skme.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl www.awft1.pun.pl www.anime-plock.pun.pl